top of page

Gebelik ve Doğum

Hamilesin... Tebrikler!

Hiç endişelenme, güvendesin... 

Gebeliğin boyunca yanında olacağım, bebeğini sağlıkla kucağına alabilmen için ne gerekiyorsa yapacağım.

Hiç merak etme doğum sonrasında da yanında olacağım...

Doktor Hamile Kadını incelenmesi
Dövmeli Genç Kadın

Gebeliğe Hazırlık

Gebeliğin süresince oluşabilecek riskleri belirleyip, sağlıklı ve keyifli bir hamilelik geçirmen için hazırlıklar yapacağız.

Gebelik Takibi

Rutin Gebelik Checkup

Son adet tarihinden itibaren 40 hafta sayacağız. İlk 3 aylık rutin tetkiklerin yanında, 11-14. hafta, 16-18. hafta, 20-24. hafta, 28-36. hafta ve 40. haftalarda düzenli kontrollerini yapacağız. Hamilelik süresince , senin ve bebeğinin sağlığınızı kontrol altında tutacağız ve riskleri bertaraf etmek için elimizden geleni yapacağız. Gebelik seni biraz zorlayabilir. Unutma; eşinden sonra en yakın destekçin olacağım ve ne zaman istersen bana ulaşabileceksin.

Yeni doğan bebek ile gülen anne

Doğum Sonrası

Tebrikler... Artık anne oldun! Uzun hamilelik sürecini birlikte atlattık, bebeğini sağlıkla kucağına aldın ve emzirmeye başladın. Bu aşamada emzirme eğitimini alacaksın. Adet kanamalarının seyri hakkında da seni bilgilendireceğim. Merak etme, doğum esnasında rahimde, vajinada ve genital dudaklarda oluşan deformasyonlar zamanla kendini toparlayacak. Eğer kalıcı olursa da endişelenme hepsinin çözümü var... Vajinal estetik operasyon ile bu sorunu aşabiliriz.

bottom of page